Lustro do salonu – estetyczny i praktyczny dodatek

lustro na pasku

ania Ogólna

Dobór dodatków do mieszkania potrafi przyprawić o zawrót głowy. Oferty sklepowe są tak rozbudowane, że często trudno jest zdecydować się na jeden konkretny styl. Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu lustra? Czy takie akcesorium sprawdzi się w salonie?

Lustro do salonu? Jak najbardziej!

Choć to w przedpokoju lub w łazience najczęściej można zobaczyć ten dodatek do wyposażenia wnętrz, nie brakuje fanów umieszczania lustra w salonie. Wbrew pozorom może okazać się bardzo praktycznym akcesorium i dodatkowo wprowadzić nieco przytulności lub ożywienia do pomieszczenia. Jakie więc wybrać? Modnym rozwiązaniem ostatnimi czasy są lustra w okrągłym kształcie. Najczęściej można ujrzeć je w łazienkach, jednak także w salonie prezentują się nienagannie. Przed zakupem warto zmierzyć produkt, by przekonać się, że będzie pasował na daną ścianę. Zbyt duże lustro może wprowadzić chaos – zwłaszcza w małym mieszkaniu. Ograniczenie się jednak do małej liczby dekoracji na ścianie w połączeniu z wielkim lustrem może być minimalistycznym i harmonijnym sposobem na urządzenie wnętrza.

Obramowanie lustra okrągłego do salonu, czyli szczegół, który robi dużą różnicę

Co jeszcze warto wziąć pod uwagę przy zakupie lustra? Głównym wyznacznikiem estetycznym jest tutaj rama. Różne kolory, tworzywa i kształty obramowań pozwalają dobrać dodatek, który idealnie wpisuje się w specyfikę mieszkania. Co można zobaczyć na półkach sklepowych? Lustro okrągłe do salonu najczęściej posiada:

– metalową ramę,
– drewnianą ramę,
– oświetlenie LED,
– półkę w dolnej części,
– brak ramy.

Tak spory wybór to prawdziwa uczta dla urządzających lub remontujących mieszkanie. Dzięki temu nie trzeba długo rozmyślać, czy dane lustro będzie pasowało do salonu w stylu skandynawskim, nowoczesnym lub vintage. Wszystko da się estetycznie połączyć. Z korzyścią dla domowników i ich poczucia komfortu w domu. A nie trzeba dodawać, że salon powinien być przede wszystkim centrum spotkań towarzyskich i odpoczynku – z wygodą na pierwszym planie. Więcej informacji na stronie: https://tutumi.pl/dom/salon/lustra.html

You May Also Like..