Jak wybrać etui na telefon dla dziecka?

etui na telefon

ania Ogólna

Widok dziecka z telefonem dwadzieścia, trzydzieści lat temu był czymś niespotykanym. Dziś już nie dziwi. Dynamicznie rozwijająca się gospodarka niejako wymusza kontakt dziecka z elektroniką. Producenci prześcigają się w tworzeniu coraz to nowych produktów, wprowadzających dzieci w świat technologiczny. Ma to niezwykle dużo korzyści. Tworzone są specjalne aplikacje dla najmłodszych czyniące naukę mówienia, czytania czy pisania dużo bardziej efektywną. Oczywiście najważniejszą funkcją, którą spełnia telefon jest usprawnienie komunikacji między rodzicem a starszym dzieckiem. Jak jednak zadbać o sprzęt swoich pociech?

Etui na telefon

etui na telefon

Nowoczesne telefony są coraz lżejsze i poręczniejsze. Niestety idzie to w parze z niższą odpornością na czynniki zewnętrzne. Wystarczy pomyśleć o starych Nokiach, dziś symbolu sprzętu elektronicznego nie do zdarcia. W dzisiejszych czasach wystarczy upuszczenie telefonu na podłogę by pokruszył się na tysiące małych kawałków. Na szczęście i na to rynek znalazł rozwiązanie. Dostępne są fizyczne zabezpieczenia w postaci:

  • Kabury;
  • Futerały;
  • Bumpery;
  • Etui na telefon typu plecak.

Plecaki nazywamy potocznie case’ami lub silikonami. Stosunkowo tanie, łatwo dostępne i produkowane w różnorodnej stylistyce są najczęściej wybieranymi przez konsumentów zabezpieczeniami telefonu. Są też doskonałym wyborem w przypadku telefonów, których właścicielami są dzieci i młodzież.

Jak wybrać etui na telefon dla dzieci i młodzieży?

Należy zwrócić uwagę na jakość materiału z którego pokrowiec jest wykonany.  Case’y wykonane są zazwyczaj z poliuretanu lub poliwęglanu. Zapewnia to odpowiedni poziom giętkości oraz elastyczności. Doskonale amortyzują upadek telefonu z niewielkich wysokości a także są odporne na ścieranie.

Warto upewnić się, że etui wygląda atrakcyjnie dla właściciela telefonu. Ciekawe grafiki oraz obrazki sprawiają, że dzieci i młodzież będzie mniej skłonne do zdjęcia pokrowca z telefonu. Największą popularnością cieszą się etui na telefon z motywem bajkowym, zarówno wśród najmłodszych jak i u starszych potomków. 

You May Also Like..

pendrive

Co to jest pamięć USB dla dzieci? Jak może wyglądać?

Pamięć USB dla dzieci to urządzenie pamięci masowej, na którym można nadrukować kreskówki, obrazki lub dowolny obrazek wybrany przez dziecko. […]

etui na airpods

Ładne i atrakcyjne etui na airpods – jak je znaleźć?

Etui Airpod to produkt, który chroni Twoje etui Airpods przed uszkodzeniem i nadaje mu nowy wygląd. Opakowanie na airpods wykonane […]

bombka

Ozdoby choinkowe idealne na święta

Święta to idealny czas na to, by zrobić ozdoby świąteczne na choinkę. Warto też się zastanowić nad tym, czy zrobić […]