Jakie nasiona marihuany feminizowane wybrać?

Jakie nasiona marihuany feminizowane wybrać

ania Zioła

Dla każdego kolekcjonera najważniejszą cechą przy wyborze nasion marihuany jest odmiana. Niezwykle istotną kwestią, o której nie należy zapominać jest również to czy z nasion wyrastają żeńskie rośliny. Jak więc jest naprawdę, czy nasiona każdej odmiany marihuany są feminizowane? 

Dlaczego warto wybrać nasiona marihuany feminizowane?

Co właściwie oznacza, że nasiona są feminizowane? Jest to cecha, która zapewnia, że po wysiewie można pozyskać roślinę żeńską o pożądanych właściwościach. Większość sklepów oferuje w sprzedaży nasiona marihuany feminizowane we wszystkich odmianach. Zawsze przed zakupem warto jednak sprawdzić, czy producent rzeczywiście to potwierdza. Informacje zazwyczaj można znaleźć na stronie internetowej sklepu lub na opakowaniu. Jeśli zakup odbywa się stacjonarnie można poradzić się również pracownika, który powinien udzielić odpowiedzi na pytania.

nasiona marihuany feminizowane

Czy każda odmiana nasion jest żeńska? 

Wszystko zależy od nasiona, ale jeżeli na opakowaniu nie znajduje się informacja nigdy nie ma pewności, jaka roślina wyrośnie. Z każdej odmiany nasion marihuany, która nie jest feminizowana mogą wyrosnąć również męskie rośliny.  Dobrą jakość oferują sprawdzone sklepy zajmujące się sprzedażą nasion marihuany feminizowanych i właśnie w takich miejscach warto dokonywać zakupu.

Dlaczego?

  • Nasiona zakupione w sklepie  będą dawały rośliny o pożądanych cechach
  • Możliwość wyboru odmiany, która nas interesuje
  • Ryzyko oszustwa po zakupie w dobrym sklepie z nasionami jest wykluczone, ponieważ istnieje dowód zakupu, płatność jest bezpieczna

You May Also Like..