Cywilny ślub w plenerze – jak powinno wyglądać miejsce ceremonii?

ania Ogólna

Jeśli naszym marzeniem jest cywilny ślub w plenerze i wybraliśmy już odpowiednie miejsce na zorganizowanie tej uroczystości, powinniśmy przygotować się odpowiednio do przyjęcia gości. Jak powinno wyglądać miejsce, w którym ma się odbyć ta doniosła ceremonia? 

Wybranie odpowiednich dekoracji 

Celem przygotowania miejsca na ślub cywilny, powinniśmy wybrać odpowiednie dekoracje. Popularne od wielu sezonów są między innymi ścianki wykonane z drewna pod postacią litej ściany, albo, trochę lżejszej opcji stelaża, który ozdobiony będzie kwiatowymi dekoracjami.

Zadbanie o komfort gości 

Organizując ślub w plenerze (sprawdź), powinno się zadbać o komfort zaproszonych na niego gości, tym bardziej, jeśli przybyć mają osoby starsze. Wynajęcie krzeseł nie jest zbyt dużym kosztem, a zwiększy znacząco komfort. Dodatkową zaleta tego typu rozwiązania to to, iż możemy zgromadzić swoich gości tam, gdzie zechcemy – rozkładając krzesła stworzymy też ścieżkę, którą Panna Młoda będzie kroczyła do ślubu. Dzięki czemu, uda się nam osiągnąć dokładnie taki rezultat, jaki dane jest nam widywać romantycznych komediach. 

Odpowiednie warunki dla państwowego urzędnika 

Należy zapewnić również właściwie warunki dla państwowego urzędnika – nie możemy zapominać, iż urzędnik będzie także potrzebował miejsca, żeby sobie usiąść, dlatego musimy przygotować dla niego niewielki stolik, trochę z boku miejsca, w którym będziemy stać podczas składania sobie przysięgi. Możliwie, iż urzędnik poprosi nas o dostarczenie flagi i godła na miejsce, dlatego nie możemy zapomnieć zapytać, czy będą one wymagane. Jeżeli w dzień naszego ślubu będzie bardzo gorąco, warto zapewnić urzędnikowi wodę – pomimo tego, iż ceremonia cywilna trwa zwykle 15 minut, to w wypadku wysokich temperatur, łatwo jest o przegrzanie. 

You May Also Like..

pendrive

Co to jest pamięć USB dla dzieci? Jak może wyglądać?

Pamięć USB dla dzieci to urządzenie pamięci masowej, na którym można nadrukować kreskówki, obrazki lub dowolny obrazek wybrany przez dziecko. […]

etui na airpods

Ładne i atrakcyjne etui na airpods – jak je znaleźć?

Etui Airpod to produkt, który chroni Twoje etui Airpods przed uszkodzeniem i nadaje mu nowy wygląd. Opakowanie na airpods wykonane […]

bombka

Ozdoby choinkowe idealne na święta

Święta to idealny czas na to, by zrobić ozdoby świąteczne na choinkę. Warto też się zastanowić nad tym, czy zrobić […]