Kontakt/Współpraca


Jestem młodą, kreatywną kobietą ze sporym stażem rodzicielskim. Wszak posiadanie prawie 8 latka, to obecnie nielada wyzwanie.

Gdybym mogła opisać się w jednym zdaniu z pewnością powiedziałabym, że jestem umysłem ścisłym z duszą humanisty. Kocham logiczne zadania i jednocześnie uwielbiam pisać. Ten blog powstał 5 lat temu i w ciągu tego czasu stał się ważnym elementem w moim życiu, który motywuje mnie do działania i tworzenia.

Opisuję tu moje przemyślenia odnośnie odchudzania, dzieci, prowadzenia domu i relacji damsko męskich. Czyli takiego zwyczajnego kobiecego świata, który wcale nie musi być nudny i przewidywalny.

Dlatego jeśli masz pomysł na ciekawą współpracę projekt, który wymaga zaangażowania i profesjonalnego podejścia, to dobrze trafiłeś. Bo kto jak nie matka, będzie potrafił sprostać nawet najbardziej szalonym wymaganiom?

Oczywiście te mniej szalone pomysły, również przyjmuję ze sporym entuzjazmem i zawsze daję z siebie 100%.

 

Trochę o współpracach.

     Do tej pory miałam przyjemność wykonywać teksty sponsorowane, testy produktów, recenzje książek. Uwielbiam kreatywne zadania, dla tego też wyzwania jakie stawiali przede mną reklamodawcy, były dla mnie świetną zabawą i sprawdzeniem samej siebie w nowej roli, nie tylko blogującej mamy, ale i opiniotwórczej. Oto kilka firm z którymi dotychczas współpracowałam:

 

współpracaa  grydladzieci 
 

poki

Jeśli doszliście do tego momentu, To serdecznie gratuluję! Teraz przyszedł czas na nagrodę, w postaci kontaktu do mnie. Jeśli chcesz o coś zapytać, coś zaproponować lub zwyczajnie po ludzku napisać HEJ, to pisz na : herbata.ze.szklanki@gmail.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajduje się poniżej .


foxyform

(Visited 37 times, 1 visits today)
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial