8 urodziny.

Każdego roku zastanawiam się jak to jest możliwe, że Kacper jest taki duży. Najbardziej tą jego dorosłość widać gdy spotyka się z młodszym kuzynem. Czasem łapię się na tym, że myślę o moim dziecku jak o tym małym bąblu, który na Wielkanoc brał u młodego pierwsze lekcję grania w Fifę. Jeszcze co prawda mało świadomą, ale trzeba się uczyć od najmłodszych lat. Tymczasem mój mały synek nie jest już taki mały. Dzieli już nas coraz mniej i widzę to gdy się przytula, zadziera do góry głowę, a ja nie muszę się do niego schylać, wszak brakuje mu do mnie zaledwie 24 centymetry!

Widoczne są również zmiany mentalne. Kiedyś myślałam, że ciężko jest coś wyperswadować 3 latkowi, a teraz wiem, że żyłam w błędzie. Dawniej  człowiek odwrócił uwagę dziecka na przelatującego ptaka, potem wrócił do tematu i było po sprawie, a teraz? Nie tylko lecące ptaki nie dają rady, ale również logiczne argumenty. Czasem jest zabawnie innym razem mniej, ale to chyba taki przedsionek to wejścia w nastoletnie życie dziecka. Strach się bać:).

Skoro były urodziny, były też cukierki dla kolegów z drużyny po zakończonym turnieju, który miał miejsce akurat w dniu urodzin Kacpra. A następnego dnia miało miejsce skromne przyjęcie urodzinowe z babeczkami, tortem i oczywiście z pięknymi prezentami z których młody był niezwykle zadowolony.

I jak co roku magiczna tabelka:)

Rok 2016 2017
Wzrost 135 cm 144 cm
Nr buta 37  38
 Do matki brakuje mu  33 cm  24 cm

 

(Visited 6 times, 1 visits today)

Anna

Jestem 27 letnią mamą ośmiolatka, od niedawna również żoną. Na co dzień pracuję na etacie, a w wolnym czasie prowadzę bloga i biegam, gdy czas i pogoda pozwalają. Uwielbiam ciszę i spokój. Jak na prawdziwą kobietę przystało jestem na diecie, której końca nie widać. Mam własne zdanie i nie zawaham się go wyrazić.

Może Ci się również spodoba

  • Fajny pomysł z tą tabelką 🙂

    Sto lat dla Kacpra!

  • Spóźnione ale szczere życzenia uśmiechu i zdrówka przesyłam 🙂
    Ps. Ma większy rozmiar buta od mojego 😉

  • 100 lat dla Kacpra! Wszystkiego najlepszego!

  • radości z poznawania świata, zdrowia spełnienia marzeń dla Kacpra piękne urodzinki miał

  • Dzieci nam za szybko rosną 🙂 Moja córka w pażdzierniku skończy 8lat 🙂

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial